AP Accountant - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
AP AccountantMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Odpowiadanie za przetwarzanie faktur,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami zewnętrznymi i klientami wewnętrznymi,
  • Obsługa i rozwiązywanie zapytań dotyczących płatności, kont lub problemów z przetwarzaniem,
  • Przechwytywanie i dystrybucja faktur przychodzących za pomocą wysoce zautomatyzowanych narzędzi,
  • Odpowiedzialność za dostarczanie codziennych procesów rozliczeń z dostawcami dla danego obszaru biznesowego.

Wymagania:

  • Co najmniej roczne doświadczenie w księgowości, w tym doświadczenie w kontakcie z zagranicznymi dostawcami,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Preferowane doświadczenie w pracy na systemach ERP, najlepiej SAP, Ariba, Kofax,
  • Podstawowe umiejętności analityczne.

Oferujemy:

  • Stabline zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji,
  • Elastyczny czas pracy - możliwość skrócenia czasu pracy w piątki,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów zawierający m.in kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.