Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0588

Obowiązki:

GŁÓWNE OBOWIĄZKI: 1. Przeprowadzanie społecznych i rolniczych badań ankietowych w terenie. 2. Rejestracja, kontrola oraz komputerowe przetwarzanie ankiet.

WYMAGANIA KONIECZNE: 1. wykształcenie średnie, 2. komunikatywność, 3. systematyczność i dokładność, 4. umiejętność obsługi komputera,

WYMAGANIA POŻĄDANE: 1. minimum 2 letni staż pracy, 2. miejsce zamieszkania: gmina Golub Dobrzyń

CHARAKTER PRACY: 1. umowa o pracę na okres próbny, 2. zadaniowy system czasu pracy, tj. samodzielna organizacja pracy, z uwzględnieniem terminów zawartych w obowiązujących harmonogramach,

OFERTY ZAWIERAJĄCE:
1. własnoręcznie podpisany list motywacyjny,
2. CV zawierające własnoręcznie podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dyrektora Urzędu Statystycznego w Bydgoszczy w zakresie informacji wykraczających poza katalog określony w art. 22 1 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040), których podanie jest dobrowolne (m.in. wizerunku, danych kontaktowych: numeru telefonu oraz adresu poczty elektronicznej, numeru PESEL, informacji o niepełnosprawności) w celu wzięcia udziału w naborze kandydatów na stanowisko ankietera w Wydziale Badań Ankietowych,
3. kopie świadectw pracy i dokumentów potwierdzających poziom uzyskanego wykształcenia należy przesyłać pocztą
(liczy się data stempla pocztowego)
z dopiskiem Oferta 3A do 12.07.2019 r.
na adres: Urząd Statystyczny w Bydgoszczy
ul. Ks. Stanisława Konarskiego 1-3
85-066 Bydgoszcz
Informacji na dodatkowe pytania dot. charakteru pracy udziela
kierownik Wydziału Badań Ankietowych p. Łukasz Majchrzak tel. 52 366-93-62, oraz p. Barbara Szulgacz tel. 52 366-93-98 Oferty przesłane pocztą elektroniczną nie będą rozpatrywane. Jednocześnie informujemy, że oferta pracy jest prezentowana na stronach internetowych PUP Golub Dobrzyń oraz Urzędu Statystycznego w Bydgoszczy http://bydgoszcz.stat.gov.pl/, tym samym nie ponosimy odpowiedzialności za treść oferty eksponowanej na innych stronach i portalach internetowych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • mile widziany 2 letni staz pracy, dokładność, umiejętność obsługi komputera

Miejsce pracy: Ks. Stanisława Konarskiego 1-3, 85-066 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: skieorwanie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy