Angular / Java Developer

Asseco Poland S.A.

Poznań, wielkopolskie

Asseco Poland jest największą polską firmą informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od ponad 20 lat tworzy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm i instytucji z kluczowych sektorów gospodarki. To obecnie największa spółka informatyczna w Europie Środkowej oraz szósty producent oprogramowania w Europie. Przez dziennik "Parkiet" uznana za najlepszą spółkę roku 2014 z indeksu WIG20.

Grupa Asseco działa w 54 krajach. Zatrudnia ponad 20 000 osób. Tworzy techonologie, które wspierają funkcjonowanie, a także rozwój ponad 100 000 firm i organizacji. Działając na międzynarodowych rynkach, Asseco zbiera wszechstronne doświadczenia, które tworzą know-how wszystkich firm z Grupy. Synergia tych kompetencji stanowi wartość dodaną dla klientów firmy, którzy otrzymują produkty najwyższej jakości.

Miejsce pracy: Poznań

Do naszego zespołu poszukujemy nowych kolegów chcących rozwijać się na stanowiskach senior i regular developera. Masz doświadczenie z Angularem i Javą i apetyt na więcej? Chcesz budować swoją karierę w największej polskiej firmie informatycznej, realizując projekty dla największych banków w Polsce? Jeśli tak – aplikuj i dowiedz się więcej.

Zadania:

  •   Tworzenie i rozwijanie aplikacji webowej w fajnym i rozwojowym projekcie w    obszarze bankowości
  •   Rozwijanie nowych funkcjonalności oprogramowania
  •   Branie udziału w procesie projektowania nowych modułów systemu

Oczekiwania:

  •    Komercyjne doświadczenie z frameworkiem Angular 4.x
  •    Znajomość Java
  •    Znajomość Intellij IDEA lub IDE Eclipse
  •    Znajomość technologii REST
  •    Wiedza z zakresu technologii CDI, EJB, JPA
  •    Znajomość IBM Websphere Application Server
  •    Znajomość technologii WebServices
  •    Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle)
  •    Znajomość frameworków Spring, Hibernate, Liquibase, Docker, Gradle

Oferujemy:

  •    Pracę w firmie, będącej szóstym producentem oprogramowania w Europie
  •    Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii przy bardzo fajnym      projekcie dla branży bankowej
  •    Wspaniały i przyjazny zespół, który zawsze służy pomocą
  •    Nieformalną kulturę pracy zespołowej - mówimy do siebie po imieniu, nie      narzucamy sztywnego dress codu, a w kuchni czeka na Ciebie pyszna kawa i owoce
  •    Dodatkowe benefity (szkolenia merytoryczne i językowe, opieka medyczna,    karta sportowa, program ubezpieczeń grupowych)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.