Android Developer

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Android Developera do projektu logistycznego. Projekt dotyczy aplikacji mobilnej, z której korzystają kurierzy dużych klientów korporacyjnych jak np. poczty narodowe. W zespole  pracuje aktualnie 18 osób, w tym 7 android developerów, 3 testerów,  2 PM, rozwiązanie jest także oparte o .NET. Jest to dojrzały produkt, ale wciąż dla nowych klientów tworzone są nowe funkcjonalności, częściowo jednak praca obejmuje też utrzymanie istniejących rozwiązań (OK. 30% prac utrzymaniowych).

Android DeveloperMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Tworzenie nowych funkcjonalności
  • Utrzymanie bierzącego systemu, bug fixing
  • Wsparcie po stronie klienta
  • Pisanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia na stanowisku Android Developera w oparciu u Javę
  • Mile widziana znajomość następujących technologii:
    • Kotlin
    • Git
    • RxJava
    • Dagger
    • Gradle
    • JUnit
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Podróże służbowe do głównej siedziby w Szwecji (ok. 1 raz na rok na 3-4 dni)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.