Android Developer

Hays Poland

Gdansk, pomorskie

Hays Poland

Gdansk
Gdansk
NR REF.: 1165747

Lokalizacja: Zdalnie/Tricity
Start Date: ASAP
Czas trwania projektu: 12 miesięcy z możliwością przedłużenia

Projekt i zespół:

Zespół zajmuje się systemami łączności, dyspozytorskimi i szukają człowieka który pomoże w budowaniu aplikacji – to nie jest jeden konkretny projekt – która umożliwia komunikacje m.in wideo i głosową. Część zespołu zajmuje sie strona serwerowa, a część androidem Seniority w kontekście Androida mamy jednego, mocnego Seniora.

 Wymagania:

  • Must have:
- Umiejętność tworzenia aplikacji na platformę Android w językach Kotlin/Java
- Znajomość XML, JSON, SOAP, web-service, REST, Protobuf
- Znajomość sieci IP - podstawowa wiedza (adresacja, porty, sockety)
- Angielski na poziomie B2

  • Nice to have:
- Doświadczenie z protokołami UDP, TCP, TLS, HTTP, gRPC, SIP, RTP, QUIC
- Doświadczenie w przetwarzaniu akustyki
- Doświadczenie w pracy ze sprzętem (wbudowanym w urządzenie oraz peryferia przewodowe i bezprz.)
- Umiejętność implementacji natywnych bibliotek i narzędzi (JNI, NDK)
- Doświadczenie z aplikacjami wielowątkowymi i wieloprocesowymi (IPC, AIDL)
- Umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji (GIT)
- Znajomość zagadnień związanych z CI
- Znajomość systemu Linux (root Android)
- Znajomość zasad i wytycznych UI/UX systemów mobilnych
- Znajomość iOS native

 Zadania:
  • Współudział w specyfikowaniu wymagań
  • Projektowanie, rozwój i utrzymanie tworzonego oprogramowania
  • Optymalizacja oprogramowania,
  • Projektowanie testów oraz inspekcja kodu
  • Tworzenie dokumentacji oprogramowania

Jak wygląda rekrutacja w HAYS?
1. Twoje CV trafia do weryfikacji przez rekrutera Hays
2. Rekruter kontakuje się  z Tobą telefonicznie - 15 minutowa rozmowa o projekcie, twoim doświadczeniu i oczekiwaniach,
3. Rozmowa z Klientem
4. Oferta
5. Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland