Android Developer

Bingo HR

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Marzy Ci się praca przy nowatorskim projekcie w firmie, która stawia na rozwój, nieszablonowe rozwiązania i wartości rodzinne? Chcesz mieć wpływ i brać udział we wdrażaniu autorskich pomysłów i tworzeniu nowych struktur? Świetnie trafiłeś!

Nie pozostaje Ci nic inne, jak tylko APLIKOWAĆ!

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • rozwój nowej aplikacji oraz wprowadzanie nowych funkcjonalności;
  • rozwiązywanie pojawiających się problemów;
  • uczestnictwo w procesie projektowania aplikacji w oparciu o UI/UX,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej.

Co będzie Ci potrzebne?

  • ok. 3 lata doświadczenia w pracy z aplikacjami Android w oparciu o Java;
  • dobra znajomość architektury i UX Android;
  • doświadczenie w Android Studio, Android SDK, Eclipse;
  • znajomość technologii webowych;
  • znajomość Git, Jira, Confluence;
  • wykształcenie wyższe.

W zamian możemy Ci zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP;
  • opieka medyczna i ubezpieczenie;
  • karta Multisport;
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • zapewnienie work-life balance;
  • i znacznie więcej! :)

Bingo HR to wyspecjalizowana w rekrutacjach agencja doradztwa personalnego o numerze certyfikatu 12260.

Prezentacja firmy

Naszą misją jest połączenie dwóch szukających siebie partnerów: pracodaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management