Opis stanowiska pracy

Marzy Ci się praca przy nowatorskim projekcie w firmie, która stawia na rozwój, nieszablonowe rozwiązania i wartości rodzinne? Chcesz mieć wpływ i brać udział we wdrażaniu autorskich pomysłów i tworzeniu nowych struktur? Świetnie trafiłeś!

Nie pozostaje Ci nic inne, jak tylko APLIKOWAĆ!

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • rozwój nowej aplikacji oraz wprowadzanie nowych funkcjonalności;
  • rozwiązywanie pojawiających się problemów;
  • uczestnictwo w procesie projektowania aplikacji w oparciu o UI/UX,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej.

Co będzie Ci potrzebne?

  • ok. 3 lata doświadczenia w pracy z aplikacjami Android w oparciu o Java;
  • dobra znajomość architektury i UX Android;
  • doświadczenie w Android Studio, Android SDK, Eclipse;
  • znajomość technologii webowych;
  • znajomość Git, Jira, Confluence;
  • wykształcenie wyższe.

W zamian możemy Ci zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP;
  • opieka medyczna i ubezpieczenie;
  • karta Multisport;
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • zapewnienie work-life balance;
  • i znacznie więcej! :)

Bingo HR to wyspecjalizowana w rekrutacjach agencja doradztwa personalnego o numerze certyfikatu 12260.

Naszą misją jest połączenie dwóch szukających siebie partnerów: pracodawcy i pracownika i... takie dopasowanie ich do siebie aby obie strony były zadowolone ze współpracy, wzajemnie motywowały się do rozwoju tworząc możliwie najlepszą zawodową relację!

BINGO HR jest firmą doradztwa personalnego, powstałą z pasji do HR i potrzeby świadczenia najwyższej jakości usług. Swoim klientom oferujemy szeroką wiedzę i kompetencje w zakresie rekrutacji, modelowania wewnętrznych procesów HRowych, doradztwa w obszarze budowania strategii personalnej, Employer Brandingu, budowania ścieżek rozwojowych, reorganizacji struktur i wielu innych HRowych obszarach.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Project Management