Ananlityk Biznesowo-Systemowy

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1109703

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk Biznesowo-Systemowy

Lokalizacja: Katowice
Realizacja: współpraca terminowa z możliwością przedłużenia
Stawka: 60-100 zł netto + VAT/dzień

Zadania:
  • Ustalanie wymagań biznesowych
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji
  • Przeprowadzanie testów aplikacji
  • Integracja systemów
  • Tworzenie specyfikacji technicznych oraz funkcjonalnych
  • Raportowanie obecnych działań

Wymagania:
  • Doświadczenie w projektach związanych z dużą ilością danych
  • Wymagana znajomość
  • Oracle,
  • SQL
  • UML
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B
  • Możliwość rozwoju przy tworzeniu nowej platformy oraz wprowadzania jej docelowo globalnie
  • Pracę w dużej międzynarodowej organizacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland