Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Analiza i projektowanie rozwiązań informatycznych,
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej, opis procesów biznesowych,
  • Utrzymanie i rozwój istniejących produktów.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w zakresie planowania, tworzenia i rozwoju rozwiązań raportowo-analitycznych oraz kompetencje analityczne, zwłaszcza w zakresie analizy struktur danych
  • Dobra znajomość metodyk i standardów modelowania danych i zarządzania architekturą danych,
  • Znajomość Enterprise Architect oraz notacji UML,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole,
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Pracę w ciekawych, międzynarodowych projektach, w najnowszych technologiach i metodologiach
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Profesjonalny system szkoleń wewnętrznych (językowe i techniczne)
  • Dla zainteresowanych możliwość ciekawych wyjazdów zagranicznych

Oferujemy usługi projektowania architektury i dostarczania wysokowydajnych rozwiązań... w oparciu o platformy firmy Microsoft. Dysponujemy bardzo kompetentnym zespołem architektów i programistów oraz dojrzałym procesem wytwarzania oprogramowania.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Project Management , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Bazy danych