IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Analityk w dziale IT

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • Zbieranie i analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych do rozwiązań IT.
  • Weryfikacja i przekładanie potrzeb oraz wymagań biznesowych na propozycje rozwiązań informatycznych.
  • Analiza i optymalizacja procesów biznesowych organizacji z perspektywy prowadzonych projektów.
  • Identyfikowanie potrzeb oraz ustalanie zakresu zmian w systemach informatycznych.
  • Współpraca z Business Owner-ami.
  • Udział w testach i wdrożeniach nowych usług i produktów.
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji analitycznej

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w systemie hybrydowym.
  • Możliwość rozwoju w  firmie będącej liderem i ekspertem na rynku finansowym.
  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji.
  • Unikalne, przyjazne środowisko pracy i wysoką kulturę organizacyjną.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w analizie na podobnym stanowisku.
  • Dobra/ bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość technik i narzędzi stosowanych w analizie systemowej, modelach danych i relacyjnych bazach danych
  • Znajomość metodyki Agile.
  • Doświadczenie w pracy z takimi narzędziami jak: JIRA, Confluence.
  • Doświadczenie jako członek zespołu SCRUM.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.