Analityk Systemowy

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta z branży bankowej poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko Analityka Systemowego, gotowej do wykonywania analizy systemowej na potrzeby prowadzonych projektów.

Zadania:

  • Pozyskanie i analiza wymagań do systemów informatycznych Banku
  • Analiza zmian w systemach zgodnie ze zgłaszanymi wymaganiami biznesowymi
  • Konsultacja rozwiązań systemowych ze zleceniodawcami wymagań biznesowych
  • Współpraca z Działem Oprogramowania
  • Modelowanie zmian w systemach w dokumentacji analitycznej
  • Wsparcie w procesie projektowania, programowania i testowania systemów
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • Znajomość zasad prowadzenia analizy sterowanej przypadkami użycia i zorientowanej obiektowo
  • Doświadczenie z pakietem Microsoft Office
  • Doświadczenie z narzędziami Computer Aided Software Engineering do tworzenia modeli dziedzinowych oraz ConcurrentVersion System
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

Oferujemy:

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w dojrzałej organizacji korzystającej z nowoczesnych rozwiązań
  • Rozwój zawodowy przy ciekawych i ambitnych projektach
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe
  • Przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media