Cyclad Sp. z o.o.

Analityk Systemowy

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Praca zdalna

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: bankowość
  • Praca zdalna: 100%
  • Lokalizacja biura: Gdańsk
  • Projekt: przebudowa aplikacji webowej z wykorzystaniem nowych technologii i architektury rozwiązania
  • Budżet: Mid: B2B: do 800 PLN netto dzień lub UOP do 12 000 brutto; Senior: B2B do 1000 PLN netto dzień lub UOP do 15 000 brutto - do negocjacji
  • Długość kontraktu: czas nieokreślony
  • Start: w zależności od preferencji
  • Język projektu: polski
  • Stos technologiczny: SQL, Visio, Enterprise Architect, Jira, Confluence, DDD, Azure Agile

Zakres zadań:

  • Analiza i projektowanie zmian do funkcjonujących systemów informatycznych na podstawie wymagań biznesowych i procesów sprzedażowo-operacyjnych
  • Przygotowywanie analizy systemowej oraz projektu technicznego dla zgłaszanych zmian
  • Świadczenie wsparcia merytorycznego w realizowanych projektach oraz dostarczanie specyfikacji do zadań programistycznych
  • Analiza i wspomaganie procesu usuwania stwierdzonych nieprawidłowości w danych oraz pracy systemów informatycznych
  • Współpraca oraz konsultacje propozycji rozwiązań z biznesowymi właścicielami projektów oraz z zespołem IT
  • Wsparcie testów wprowadzanych zmian

Czego oczekujemy:

  • 3+ letnie doświadczenie w pracy związanej z analizą systemową oraz projektowaniu rozwiązań informatycznych
  • Dobra znajomość SQL
  • Znajomość notacji UML, relacyjnych baz danych oraz technologii webowych
  • Umiejętność tworzenia dokumentów opisujących wymagania biznesowe i systemowe
  • Znajomość metodologii rozwoju oprogramowania i wszystkich aspektów cyklu życia oprogramowania
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Udział w innowacyjnych projektach cyfrowej transformacji banku
  • Stałą i zdalną współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Program work-life balance & wellness

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.