Analityk Systemów IT

Hays Poland

Gdansk, pomorskie

Hays Poland

Gdansk
Gdansk
NR REF.: 1138426

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – dostawcy usług oraz integratora projektów informatycznych – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Analityka Systemów IT

Lokalizacja: Gdańsk
Forma współpracy: B2B
Stawka: 80 - 85 zł/h netto + VAT
Projekt: rozwój systemu centralizacji obsługi magazynów
Praca zdalna: aktualnie 100 %

Obowiązki:
  • Identyfikowanie potrzeb Klienta
  • Analizowanie wymagań biznesowych i funkcjonalnych Klienta
  • Zbieranie i dokumentowanie wymagań
  • Projektowanie interfejsów użytkownika
  • Tworzenie modeli analitycznych rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji systemu
  • Opracowywanie koncepcji rozwiązań
  • Wycenianie i walidowanie wymagań
  • Przygotowywanie i prowadzenie testów z Klientem

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w realizowaniu prac analitycznych
  • Wiedza z zakresu narzędzi EA oraz Jira
  • Wiedza z zakresu modelowania w notacji UML
  • Umiejętność skutecznej komunikacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Możliwość zaangażowania się w rozwój firmy i produktu
  • Możliwość kreowania i wdrażania własnych inicjatyw usprawniających pracę oraz organizację
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland