Analityk Procesów

Hays Poland

Toruń, kujawsko-pomorskie

Hays Poland

Toruń
Toruń
NR REF.: 1101394

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – lidera w dziedzinie krajowego rynku ochrony zdrowia - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Toruń
Stosunek pracy: Współpraca B2B (kontrakt 12 miesięczny)

Zadania:Wsparcie realizacji projektu, który ma na celu:
  • wdrożenie modelu kompetencji i etatyzacji,
  • analiza, uzupełnienie i wdrożenie zasad procesowej organizacji pracy IT,
  • stworzenie i wdrożenie Regulaminu Organizacyjnego IT,
  • wdrożenie Polityki IT,
  • transfer wiedzy procesowej do organizacji IT, zainicjowanie procesu ciągłego doskonalenia procesów.
Wymagania:
  • Znajomość organizacji IT oraz procesów IT w różnych organizacjach,
  • znajomość zasad zarządzania procesowego w przedsiębiorstwie,
  • znajomość narzędzi modelowania procesów,
  • znajomość notacji BPMN,
  • doświadczenie zebrane w czasie realizacji projektów organizacyjnych,
  • umiejętność organizowania i prowadzenia warsztatów z dużą liczbą ok. 20) osób.
Oferujemy:
  • Współpraca:
  • Pierwsze miesiące: 4-5 dni w tygodniu w siedzibie firmy (w tym 1 dzień zdalnie),
  • Po 5 miesiącach: 3-4 dni w tygodniu w siedzibie firmy (w tym 1 dzień zdalnie).
    • możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu;
    • współpracę w międzynarodowym środowisku;
    • rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej;
    • benefity: pakiet medyczny i sportowy.
  • Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
    Hays Poland