Gi Group Sp. z o.o.
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Analityk Podatkowy

Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:
  • Koordynowanie rozliczania podatku dochodowego w regionie EMEA i APAC zapewniając wsparcie w zakresie obliczaniu miesięcznego/kwartalnego podatku dochodowego
  • Nadzorowanie procesów - przygotowana dokumentacja spełnia wszelkie postawione wymagania
  • Koordynacja korekt podatkowych
  • Koordynacja kwartalnego raportowania strat operacyjnych netto i odpisów aktualizujących
  • Tworzenie analiz dotyczących podatków dochodowych dla regionu
  • Przygotowanie oraz przegląd corocznej sprawozdawczości FCIR dla niektórych podmiotów w regionie

Wymagania:

  • Co najmniej 3-letniego doświadczenia w obszarze controllingu bądź audytu
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów i rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole z chęcią do pracy w międzynarodowym środowisku pracy
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów z proaktywnym, innowacyjnym podejściem do pracy i chęcią do wprowadzania nowych rozwiązań usprawniających pracę zespołu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie, wyróżnionej w rankingu najlepszych pracodawców magazynu Fortune
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie z sektora SSC
  • Bogaty pakiet benefitów a w nim: prywatna opieka medyczna oraz stomatologiczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku oraz nauki - możliwość podjęcia kursu językowego bądź studiów
  • Pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.