ManpowerGroup Sp. z o.o.

Analityk operacyjny

Miejsce pracy: Żerniki

Zakres obowiązków:

  • Analiza efektywności i rentowności procesów logistycznych
  • Przygotowywanie raportów, zestawień, analiz i prognoz w oparciu o duże zbiory danych
  • Definiowanie oraz aktualizacja danych i założeń w systemie analitycznym BI
  • Proaktywne poszukiwanie optymalizacji systemów oraz procesów logistycznych, a także udział w ich wdrażaniu
  • Ścisła współpraca z działem IT oraz zespołem operacyjnym
  • Nadzór nad poprawnością danych w systemie oraz diagnozowanie źródeł potencjalnych problemów

Wymagania:

  • Rozwinięte umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość Excela z uwzględnieniem VBA
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętność pracy zespołowej, inicjatywa
  • Znajomość procesów logistycznych

Mile widziane

  • znajomość Ms Power BI
  • znajomość SQL, MSX/DAX

Oferujemy:

  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Elastyczne godziny prac
  • Praca z największymi klientami w branży
  • Perspektywa rozwoju zawodowego
  • Praca w skutecznym zespole opartym na życzliwości i współpracy
  • Wpływ na planowanie i usprawnianie procesów logistycznych
  • Wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi analitycznych
  • Bogaty pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języków obcych, opieka stomatologiczna, oferta szkoleń e-learningowych)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy