Opis stanowiska pracy

•Przygotowywanie próbek i materiałów pomocniczych do badań
•Prowadzenie badań analitycznych i dokumentacji laboratoryjnej oraz terminowe raportowanie wyników realizowanych prac
•Udział w audytach zewnętrznych i wewnętrznych
•Obsługa aparatury laboratoryjnej
•Udział w walidacji metod badawczych
•Nadzór nad wyposażeniem kontrolnopomiarowym.

Wymagania

•Wykształcenie średnie techniczne chemiczne lub wyższe chemiczne; biotechnologiczne; ochrona środowiska lub pokrewne
•Wiedza z zakresu chemii ogólnej oraz znajomość klasycznych i instrumentalnych technik analitycznych
•Umiejętność pracy w zespole
•Umiejętność obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office)
•Mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium analitycznym.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Badań i Ekspertyz Środowiska rozpoczęło swoją działalno... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 800PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia