Arvato Polska Sp. z o.o.

Analityk HR

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Tworzenie wartościowych raportów, które informują i wspomagają zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Monitorowanie trendów rynkowych w zakresie polityki wynagrodzeń, systemów premiowych oraz benefitowych
  • Analiza i wizualizacja danych, budowanie dashboard’ów
  • Zachęcanie do regularnej dyskusji na poziomie działu HR oraz całej firmy, która zapewni, że wszystkie raporty są interpretowane i analizowane we właściwy sposób
  • Pomoc managerom liniowym i kierownikom działów w budowaniu i wdrażaniu skutecznych strategii personalnych
  • Szerzenie wiedzy i dobrych praktyk w zakresie analityki i wizualizacji danych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: matematyka, fizyka, informatyka, ekonomia, statystyka lub podobne)
  • Znajomość co najmniej jednego z narzędzi do analizy i wizualizacji danych, np. Excel, Power BI, VBA
  • Wysokie umiejętności analityczne, mile widziana znajomość statystyki
  • Komunikatywność, doświadczenie w pracy zespołowej lub grupach projektowych
  • Wysokie zaangażowanie, proaktywność w podejmowaniu działań
  • Samodzielne poszukiwanie wiedzy oraz kształcenie się w nowych technologiach
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko oraz ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej i renomowanej firmie
  • Elastyczny czas pracy, brak dress-code
  • Benefity: kafeteria, dodatki świąteczne, prezenty urodzinowe
  • Konkursy, bilety na wydarzenia kulturalne i wiele inicjatyw integracyjnych
  • Realną ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Szkolenia i programy rozwojowe
Nie czekaj! Aplikuj już dziś!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.