ManpowerGroup Sp. z o.o.

Analityk finansowy

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży energetycznej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość korzystania z benefitów w ramach programu Manpower Premium

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (kierunki: finansowe, ekonomiczne, ewentualnie matematyka, statystyka)
  • Komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • Znajomości obsługi pakietu Office w szczególności Excel
  • Mile widziana znajomość SAP (znajomość modułu controlling’owego będzie dodatkowym atutem)

Zadania:

  • Analiza kosztów (wydziałowych, zleceń; itp.)
  • Wsparcie przy zamknięciu miesiąca
  • Zabezpieczanie walut
  • Bieżące raportowania na bazie SAP na potrzeby wewnętrzne oddziału oraz centrali firmy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy