LeasingTeam Professional Sp. z o.o.
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk finansowy

Miejsce pracy: Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Brzeziny

Nr ref.: 0091487

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie lokalnych platform finansowych w zakresie centralnych funkcji zamykania miesiąca w SAP
  • Prowadzenie centralnego monitoringu w celu zapewnienia lepszej kontroli i jakości danych
  • Proaktywna praca nad poprawą procesów, optymalizacją i standaryzacją
  • Realizacja usług centralnych związanych z kalkulacją kosztów produktów
  • Prowadzenie miesięcznego i tygodniowego monitoringu kosztów produkcji
  • Globalna analiza kosztów produktów i zmian cen
  • Kontakt z lokalnymi platformami finansowymi i wsparcie platform finansowych w zakresie zgłoszeń i wniosków - zapasy, proces produkcyjny
  • Udział we wdrożeniu SAP
  • Przygotowanie kwartalnych ładunków ICO Transfer Price

Oczekiwania:

Czego oczekujemy?

  • Co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego, najlepiej w Rachunkowości/Finansach/Analizie
  • Preferowany tytuł licencjata w dziedzinie  finansów/księgowości/ekonomii
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość systemu SAP
  • Znajomość VBA - mile widziana

Oferta:

Co oferujemy?

  • Naukę i rozwój w zakresie rachunkowości, finansów i analiz
  • Szkolenia, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem zdobytym dzięki pracy z ekspertami
  • Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę
  • Hybrydowy system pracy, elastyczne godziny pracy
  • Opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570