Analityk Finansowy

Bielsko Biała, śląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z okolic Bielska Białej, w związku z rozwojem Działu Finansów poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Finansowego.

Zadania:

  • Sporządzanie analiz i raportów w systemie tygodniowym i miesięcznym;
  • Przygotowywanie analiz ad hoc;
  • Opracowanie i rozwijanie narzędzi do raportowania;
  • Wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca, prognozami i budżetami (m.in. raporty, analizy, praca w systemie SAP oraz HFM);
  • Koordynowanie procesu zatwierdzania limitów kredytowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Finansów lub Księgowości;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B1);
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel;
  • Doświadczenie w pracy na systemie SAP;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu HMF (Hyperion Financial Management);
  • Mile widziane 2-3 lat doświadczenia w Dziale Controlingu.
  • Samodzielność, pewność siebie, umiejętność pracy pod presją czasu.

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie;
  • Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych i ciągłego podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • System szkoleń;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Ubezpieczenie na życie.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse