Analityk Finansowy w branży nieruchomości

Michael Page

Toruń, kujawsko-pomorskie

Michael Page Michael Page

Lider na rynku nieruchomości

Rola Analityk Finansowego w branży nieruchomości (projekty deweloperskie)

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, lidera na rynku nieruchomości (deweloper mieszkaniowy), poszukujemy obecnie samodzielnej, doświadczonej i zaangażowanej osoby na stanowisko Analityka Finansowego.

Opis stanowiska

  • Udział w procesie pozyskiwania finansowania dla projektu deweloperskiego;
  • Przygotowanie budżetu, opisu projektu deweloperskiego;
  • Przygotowanie i nadzór nad prospektem informacyjnym dla projektu deweloperskiego;
  • Bieżąca współpraca z bankami finansującymi projekty deweloperskie;
  • Kontrola budżetów projektów deweloperskich oraz sporządzanie forecast'u;
  • Kontrola nad płynnością finansowa spółek SPV realizujących projekty deweloperskie;
  • Współpraca z inspektorami budowlanymi;
  • Wsparcie działu księgowego;
  • Przygotowanie okresowych raportów biznesowych na potrzeby wewnętrzne;
  • Przygotowywanie raportów okresowych dla banków, inwestorów, instytucji;
  • Analizy ad hoc na potrzeby Zarządu;
  • Uczestniczenie w procesie zamknięcia miesiąca przez dział księgowy;
  • Uczestniczenie w procesie sporządzania kwartalnych oraz rocznych Sprawozdań Finansowych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (Rachunkowość, Finanse, Ekonomia lub pokrewne);
  • 3-letnie doświadczenie zawodowe w branży nieruchomości (obsługa finansowa projektów mieszkaniowych);
  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • Zaawansowana znajomość MS Office (w tym zaawansowany MS Excel);
  • Wysokie zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność pracy w zespole, także w warunkach pracy na odległość.

Oferujemy

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w firmie o wieloletnim doświadczeniu i renomie na rynku nieruchomości;
  • Koordynowanie dużych inwestycji od strony finansowej;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Praca w oddziale firmy w Toruniu.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Toruń
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page