Analityk Finansowy (m/f)

Michael Page

Starachowice, świętokrzyskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, globalnej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydata na stanowisko Analityka Finansowego. Osoba ta będzie odpowiedzialna przede wszystkim za wsparcie Dyrektora Finansowego w dziale controllingu oraz za bieżące kalkulacje i analizy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest globalna firma produkcyjna, która jest liderem w swojej branży na rynku polskim dostarczając swoje produkty dla największych klientów z sektora motoryzacyjnego.

Opis stanowiska

  • Wsparcie dyrektora i kontrolera finansowego w dziale controllingu
  • Przygotowywanie raportów kosztowych oraz analiza rentowności produktów
  • Czynny udział w procesie prognozowania,
  • Sporządzanie bieżących raportów oraz analiz finansowych (cyklicznych i ad hoc),
  • Analiza i weryfikacja raportów produkcyjnych oraz konsolidacja danych i przedstawienie raportów zarządczych,
  • Kalkulacja oszczędności i aktywne uczestnictwo w różnych projektach oszczędnościowych
  • Kontrola wskaźników KPI oraz przygotowanie analiz sprzedaży i rentowności

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość programu Excel
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy wielozadaniowej

Oferujemy

Nasz klient oferuje pracę w stabilnej i stale rozwijającej się Grupie, możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw. Ponadto zapewnia w pakiecie konkurencyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Starachowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page