Analityk Finansowy (K/M) - rekrutacja online

HRK S.A.

Przeźmierowo, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej spółki zajmującej się dystrybucją surowców, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko

Analityk Finansowy (K/M)Miejsce pracy: Przeźmierowo

Zadania:

  • wsparcie raportowania i budowanie narzędzi do raportowania,
  • dostarczanie wysokiej jakości informacji zarządczej,
  • sporządzanie analiz marżowości,
  • analiza wyników finansowych i prezentacja wniosków,
  • udział w kształtowaniu cen,
  • wsparcie procesu budżetowania,
  • analizy ad-hoc, analizy wspierające inne działy,
  • współpraca i kontakt z instytucjami zewnętrznymi,
  • udział w dodatkowych projektach optymalizacyjnych,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku analitycznym,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • dobra znajomosć języka angielskiego (min. B1)
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • wysokie zdolności analityczne
  • pewność i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę i premia roczna
  • benefity pozapłacowe: multisport, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, finansowana nauka języka angielskiego, dofinansowanie do wakacji, bony świąteczne, PPE i inne.
  • pracę w nowoczesnym biurze
  • pracę w zgranym i życzliwym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.