Analityk ds. wynagrodzeń z jęz. angielskim – rekrutacja online

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

  • Pracę w globalnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i współpracę z międzynarodowym zespołem
  • Bardzo dobre warunki umowy oraz wynagrodzenia
  • Pracę w miłej atmosferze, opartej na wzajemnym szacunku i współpracy
  • Pakiet benefitów do wyboru

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze analizy/ ustalania siatek wynagrodzeń
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami - mile widziane
  • Znajomość metod i narzędzi analitycznych (w tym badań rynkowych)
  • Bardzo dobra znajomość systemu/ systemów ERP - mile widziany SAP

Zadania:

  • Analiza siatek wynagrodzeń i bonusów dla istniejących stanowisk w globalnej strukturze firmy
  • Nadzorowanie procesów związanych z ustalaniem wynagrodzeń dla nowych stanowisk według globalnych standardów
  • Tworzenie prognoz
  • Prowadzenie corocznych badań płac
  • Współpraca z wewnętrznymi zespołami projektowymi w celu aktualizowania zmian w strukturach wynagrodzeń

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy