Analityk Danych

Wrocław, dolnośląskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • Sporządzanie raportów, analiz i wskaźników dotyczących zasobów i kosztów portfela projektów
  • Wspieracie analitycznie w proces planowania i prognozowania zasobów i kosztów
  • Udział w przygotowywaniu miesięcznych raportów
  • Opracowywanie narzędzi wspomagających i automatyzujących przetwarzanie danych
  • Monitorowanie zasobów oraz kosztów w ramach Portfela Projektów
  • Kontrola jakości danych w systemach ewidencyjnych i raportowych dotyczących obszaru zarządzania projektami
  • Przygotowanie prezentacji w Power Point
  • Wsparcie pracowników w bieżącej realizacji celów zgodnie z wytycznymi menadżera działu

Wymagania

Główne wymagania:

  • Doskonała znajomość pakietu MS Office (szczególnie programu Excel + mile widziana znajomość SharePointa)
  • Znajomość Power BI (własne projekty, projekty studenckie)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i modelowania danych
  • MS SQL Server – pobieranie danych
  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

ALTEN Group jest obecny w 25 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 34.000 inżynierów i... specjalistów IT. Od 1988 roku pracownicy ALTEN tworzą zaawansowane systemy informatyczne i rozwiązania inżynieryjne dla znanych marek. Wdrażają innowacje w dziedzinie lotnictwa, kolei, pojazdów elektrycznych i autonomicznych, energii odnawialnej, finansów, medycyny a nawet rakiet kosmicznych. W Polsce Grupa ALTEN jest obecna od 2013 r. Oddziały są usytuowane w 7 miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice i Jelenia Góra.
Dołącz do nas.

Let your talent shine. You grow, we grow!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy