Opis stanowiska pracy

Firma Pharma Distribution Group Sp. z o.o. (PDG) została powołana do życia wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na profesjonalną, efektywną komunikację handlową i merytoryczną na rynku farmaceutycznym. Dysponujemy unikalnym i specjalistycznym Call Center, od lat skupionym na efektywnych działaniach.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby do tworzenia analiz, raportów oraz statystyk prowadzonych działań.

Twoje obowiązki to:

  • opracowywanie raportów statystycznych / wynikowych
  • analiza danych klientów pod kątem ich znaczenia biznesowego / potencjałowego
  • opracowywanie baz danych dla potrzeb procesów i utrzymania klienta
  • przygotowywanie danych do analiz we współpracy z zespołem realizacji
  • dostosowanie sposobu wizualizacji wyników modeli i analiz do potrzeb odbiorcy

Odnajdujesz się w tym?

Jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe – preferowane kierunki ścisłe
  • Posiadasz doświadczenie zawodowe w pracy z danymi, analizą danych, technikami wykorzystywanymi w analityce
  • Masz wiedzę na temat funkcjonowania baz danych
  • Lubisz zadania analityczne, posiadasz umiejętności operowania na liczbach i wyciągania logicznych wniosków
  • Pracujesz wnikliwie, szczegółowo i sumiennie
  • Lubisz pracę zespołową, jesteś osobą otwartą i do tego masz poczucie humoru

To zdecydowanie skontaktuj się z nami!

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Udział w strategicznych projektach na rynku farmaceutycznym.
  • Możliwości rozwoju kompetencji.

Prezentacja firmy

Pharma Distribution Group to największy w Polsce Call Center wyspecjaliz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca Analityka, Praca Inne