Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta tworzącego rozwiązania komunikacyjne poszukujemy Analityka Danych, który chce objąć stanowisko pełne wyzwań oraz pracować w firmie ze świetną kulturą organizacyjną.

Opis stanowiska:

  • Ustalanie kierunków biznesowych poprzez analizę danych sprzedażowych, marketingowych i finansowych, przygotowywanie raportów oraz przekazywanie rekomendacji
  • Projektowanie modeli danych, mapowanie danych dla procesów transformacji
  • Opracowywanie modeli statystycznych w oparciu o dane sprzedażowe, prognozowanie sprzedaży, segmentacja klientów
  • Analiza ruchu online i jego wpływu na zakup produktu
  • Standaryzacja i automatyzacja raportów firmowych za pomocą Tableau
  • Zarządzanie przepływem danych w firmie
  • Udział w projekcie rozwoju hurtowni danych

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka programowania R
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne (stawianie i weryfikacja hipotez biznesowych)
  • Znajomość systemów BI/wizualizacji danych (np. Tableau, Power BI, Metabase, QView)
  • Doświadczenie w implementacji ETL
  • Biegła znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, MySQL)
  • Nastawienie na współpracę przy wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, kupony lunchowe, dofinansowanie komunikacyjne, kursy językowe, firmowe imprezy okolicznościowe
  • Udział w międzynarodowych konferencjach i szkoleniach

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy