Analityk danych finansowych

Michael Page

Tarnowo Podgorne, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na styku dwóch obszarów: finansów i IT. Zależy nam na osobie, która ma wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, rozumie dane finansowe, a jednocześnie chciałaby rozwijać się w tworzeniu narzędzi, za pomocą usprawniania aplikacji.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma z kapitałem niemieckim z branży produkcyjnej.

Opis stanowiska

  • Sporządzanie raportów i analiz

  • Synteza danych oraz rozwój modelów w hurtowni danych;

  • Konsultowanie oraz analiza wymagań biznesowych dla klientów wewnętrznych;

  • Wsparcie rozwoju wewnętrznego systemu typu Workflow;

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej;

  • Koordynacja procesów IT w spółce;

Profil kandydata

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Zdolność analitycznego myślenia i analizy danych;

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego (kontakty z centralą w Niemczech);

  • Znajomość MS Excel / MS Access;

  • Bardzo dobra znajomość języka SQL/T-SQL;

  • Samodzielność i komunikatywność;

  • Podstawy ASP.NET MVC Core (c#, javascript,cshtml) będą dodatkowym silnym atutem;

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z międzynarodowym kapitałem o ugruntowanej pozycji rynkowej w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Benefity pozapłacowe;

  • Możliwość szkoleń zawodowych oraz kursów;

  • Dobrą atmosferę pracy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Tarnowo Podgorne
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page