Analityk biznesowy

Michael Page

Łódź, zagranica

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, poszukujemy Analityka Biznesowego, odpowiedzialnego za analizy finansowe oraz wsparcie działu sprzedaży.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest prężnie rozwijająca się instytucja finansowa z ugruntowaną pozycją na polskim rynku.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie analiz systemowych i biznesowych w projektach wdrożeniowych,
  • Prowadzenie dokumentacji analitycznej i projektowej,
  • Wsparcie zespołu projektowego podczas stabilizacji wdrażanych rozwiązań,
  • Projektowanie i dostosowywanie aplikacji raportowych bazujących na platformie BI,
  • Analiza potrzeb biznesowych i wsparcie analityczne dla projektów przeprowadzanych w firmie.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w roli analityka, mile widziane w branży finansowej,
  • Umiejętność analizy potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta, szeroko rozumianych potrzeb biznesowych,
  • Doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych end-to-end,
  • Znajomość SQL,
  • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel i PowePoint),
  • Znajomość narzędzia business intelligence - preferowana znajomość Power BI,
  • Wysokie zdolności analitycznego myślenia,
  • Samodzielność, kreatywność, zaangażowanie.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, elastyczne godziny pracy,
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej Rodziny, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe),
  • Warunki do samodzielnej i kreatywnej pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page