Analityk Biznesowy

Cyclad Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdynia

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Analityka, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: rozwiązania IT dla branży ubezpieczeń
  • Dywizja: ubezpieczenia majątkowe
  • Lokalizacja: Katowice, Chorzowska / Szczecin, Zbożowa / Gdynia, Podolska / Warszawa, Błonia Wilanowskie lub zdalnie
  • Praca zdalna: dwa razy w tygodniu (obecnie w 100%)
  • Godziny pracy: możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00
  • Podróże biznesowe: 30 %- 50% (Europa)-obecnie wstrzymane
  • Język angielski: B2

Obowiązki:

  • Prowadzenie fazy analizy i projektowania projektów transformacji biznesowej poprzez wdrożenie nowego podstawowego oprogramowania ubezpieczeniowego dostarczanego przez firmę,
  • Odwzorowywanie różnic między wymaganiami klientów a obecnymi podstawowymi funkcjami systemu,
  • Kontakt z klientem związany z zbieraniem wymagań, a następnie zdefiniowaniem, udokumentowaniem i przedstawieniem jemu odpowiednich rozwiązań,
  • Ścisła współpraca z zespołami zarządzającymi projektami/produktami/rozwojem/testami, w celu zapewnienia wysokiej jakości wdrażania zdefiniowanych rozwiązań,
  • Tworzenie, analiza i weryfikacja szczegółowych specyfikacji funkcjonalnych,
  • Pisanie dokumentów projektowych rozwiązań (SDS, iSDS, setup books).

Wymagania:

  • 4-5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wysokie umiejętności analityczne,
  • Doświadczenie z rozwiązaniami IT dla sektora ubezpieczeń/finansów (mile widziane),
  • Otwartość na podróże służbowe

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony lub kontrakt B2B,
  • Stabilne projekty międzynarodowe i zróżnicowane środowisko pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną w Luxmed,
  • Kartę MultiSport,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Wczasy pod gruszą,
  • Okresowe imprezy integracyjne.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.