Opis stanowiska pracy

Informacje o projekcie:

  • Branża: rozwiązania IT dla branży ubezpieczeń
  • Dywizja: ubezpieczenia majątkowe
  • Lokalizacja: Katowice, Chorzowska / Szczecin, Zbożowa / Gdynia, Podolska / Warszawa, Błonia Wilanowskie lub zdalnie
  • Praca zdalna: dwa razy w tygodniu (obecnie w 100%)
  • Godziny pracy: możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00
  • Podróże biznesowe: 30 %- 50% (Europa)-obecnie wstrzymane
  • Język angielski: B2

Obowiązki:

  • Prowadzenie fazy analizy i projektowania projektów transformacji biznesowej poprzez wdrożenie nowego podstawowego oprogramowania ubezpieczeniowego dostarczanego przez firmę,
  • Odwzorowywanie różnic między wymaganiami klientów a obecnymi podstawowymi funkcjami systemu,
  • Kontakt z klientem związany z zbieraniem wymagań, a następnie zdefiniowaniem, udokumentowaniem i przedstawieniem jemu odpowiednich rozwiązań,
  • Ścisła współpraca z zespołami zarządzającymi projektami/produktami/rozwojem/testami, w celu zapewnienia wysokiej jakości wdrażania zdefiniowanych rozwiązań,
  • Tworzenie, analiza i weryfikacja szczegółowych specyfikacji funkcjonalnych,
  • Pisanie dokumentów projektowych rozwiązań (SDS, iSDS, setup books).

Wymagania:

  • 4-5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wysokie umiejętności analityczne,
  • Doświadczenie z rozwiązaniami IT dla sektora ubezpieczeń (mile widziane),
  • Otwartość na podróże służbowe

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony lub kontrakt B2B,
  • Stabilne projekty międzynarodowe i zróżnicowane środowisko pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną w Luxmed,
  • Kartę MultiSport,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Wczasy pod gruszą,
  • Okresowe imprezy integracyjne.

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Analityka , Praca IT - Konsulting , Praca Ubezpieczenia