Analityk Biznesowy IT

Cyclad Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Analityka

Opis stanowiska:

  • Zbieranie i analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych do rozwiązań IT
  • Weryfikacja i przekładanie potrzeb oraz wymagań biznesowych na propozycje rozwiązań informatycznych
  • Doradztwo dla partnerów biznesowych w zakresie poszukiwania optymalnych rozwiązań
  • Analiza procesów biznesowych organizacji z perspektywy prowadzonych projektów
  • Współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi w ramach wytwarzania oprogramowania
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji analitycznej
  • Wsparcie uczestników projektów w ramach prowadzenia testów biznesowych rozwiązań

tWymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Otwartość na zmiany i umiejętność pracy w ramach wielowątkowych inicjatyw
  • Zaangażowanie i inicjatywa w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów biznesowych
  • Wykształcenie wyższe i chęć do dalszego poszukiwania wiedzy
  • Umiejętność świadomego korzystania (czytania i tworzenia dokumentacji) z notacji UML i BPMN
  • Asertywność i umiejętność efektywnej kooperacji zarówno ze stroną biznesową jak i IT
  • Budowanie relacji opartej na zrozumieniu potrzeb i wzajemnym szacunku do partnera biznesowego na różnych szczeblach zarządzania
  • Aktywność w dzieleniu się wiedzą z resztą zespołu
  • Doświadczenie z udziału w projektach prowadzonych zgodnie z Waterfall jak i Agile

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektach dla branży finansowej
  • Praktyczna umiejętność prowadzenia dokumentacji analitycznej w narzędziu Enterprise Architect
  • Znajomość notacji Archimate i zagadnień związanych z architekturą korporacyjną
  • Praktyczna znajomość BABOK

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę
  • Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy
  • Współpracę z inspirującymi partnerami
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w obszarze analizy biznesowej w branży finansowej
  • Ciekawe szkolenia pogłębiające dotychczasową wiedzę
  • Pracę w komfortowych warunkach, przestrzeń i potrzebną do koncentracji ciszę
  • Pracę w środowisku pozwalającym na zachowanie work-life balance
  • Wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wysokiej jakości narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy), regularnie wymieniane
  • Opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny
  • Bony świąteczne dwa razy do roku
  • Możliwość skorzystania z oferty pracowniczej np. atrakcyjne warunki usług bankowych (m.in. kredyt hipoteczny) czy wynajmu długoterminowego samochodu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.