Analityk biznesowo-systemowy

Hays Poland

Poznan, wielkopolskie

Hays Poland

Poznan
Poznan
NR REF.: 1138285

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja:Poznań
Współraca:długofalowa
Rodzaj umowy:B2B

Wymagania

Posiadają praktyczną wiedzę z zakresu działania technologii NLU/NLP (np. Google Dialogflow, Microsoft LUIS, IBM Watson Assistant

  • Posiadanie praktycznej wiedzy z zakresu działania technologii NLU/NLP (np. Google Dialogflow, Microsoft LUIS, IBM Watson Assistant
  • Posiadają ekspercką wiedzę z zakresu działania rozwiązań opartych o technologię Machine Learning
  • Przygotowują user-stories
  • Posiadają praktyczna wiedza z zakresu tworzenia i wdrażania aplikacji, dokumentowania wymagań́ i modelowania procesów biznesowych.
  • Doświadczenie w minimum 3 projektach zakończonych wdrożeniem w zakresie analizy biznesowej oraz systemowej przy tworzeniu / wdrażaniu rozwiązań z zakresu Machine Learning (w tym przynajmniej jeden z chatbotów)

Zadania:

  • Koordynacja działań z innymi zespołami, budowanie rozwiązania, testowanie
  • Zebranie, opisywanie, dokumentowanie, analizowanie i uzgadnianie wymagań́ biznesowych do wdrożenia rozwiązań dla obsługi klienta i procesów z nimi związanych (chatboty, automatyzacja z wykorzystaniem technologii Machine Learning)
  • Modelowanie procesów biznesowych i specyfikacji technicznych
  • Wdrażanie użytkowników biznesowych do pracy z nowymi narzędziami oraz wsparcie ich w pracy z nowymi rozwiązaniami
  • Przeanalizowanie i potwierdzenie wpływu i zależności prawnych oraz bezpieczeństwa IT
  • Przygotowanie rekomendacji rozwiązania na podstawie selekcji opcji odpowiadającej celom firmy
  • Przygotowanie dokumentacji na każdym etapie prac
  • Współpraca z różnymi zespołami wewnętrznymi – od Customer Service do Business IT

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland