Ambasador/ka Programu Twój Wkład – praca przez Internet

Gdynia, Gdańsk, Sopot, Bytów, Słupsk, Chojnice, Kwidzyn, Starogard Gdański, pomorskie

Philip Morris Polska Distribution

Opis stanowiska pracy

Szukasz dodatkowego zarobku?

Masz skończone 21 lat?

Chcesz zarabiać bez wychodzenia z domu?

Jeżeli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do programu Twój Wkład i zarabiaj 60 zł za każde skuteczne zaproszenie zakończone zakupem.

CO ZYSKUJESZ?

  • Możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy przez Internet
  • Wynagrodzenie otrzymujesz na swoje konto do 7 dni roboczych od skutecznego zaproszenia
  • Dowolne godziny pracy – możesz pracować, kiedy chcesz i ile chcesz
  • Dowolne miejsce pracy – możesz pracować skąd chcesz
  • Nie wiąże Cię żadna umowa o pracę czy zlecenie – to dodatkowe zajęcie i możliwość zarabiania pieniędzy przez Internet

Wymagania

ELASTYCZNOŚĆ

Nie chcesz siedzieć za biurkiem w narzuconych godzinach? Pracuj z domu, przez Internet! Zapraszasz, ile chcesz i kiedy chcesz!

WSPARCIE KONSULTANTA

Nie wiesz, jak zacząć? Bez obaw, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji i pomogą Ci na każdym etapie. Ich wsparcie jest całkowicie darmowe.

BRAK OPŁAT ZA CZŁONKOSTWO

Udział w Programie Twój Wkład jest bezpłatny. W każdym momencie możesz dołączyć do programu lub z niego zrezygnować.

Pamiętaj, że dołączając do programu Twój Wkład możesz otrzymać 60 zł na swoje konto za każde zaproszenie zakończone zakupem.

Philip Morris International to światowy lider branży tytoniowej.

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Inne , Praca Internet / e-commerce