AKUSTYK - OŚWIETLENIOWIEC

RZESZOWSKI DOM KULTURY

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/3754

Obowiązki:

Jako Akustyk-Oświetleniowiec będziesz odpowiedzialny/a za zapewnienie obsługi sprzętu elektroakustycznego rejestrującego i oświetleniowego.
Do zadań Akustyka/Oświetleniowca należeć będzie m. in.:
obsługa sprzętu elektroakustycznego, rejestrującego i projekcyjnego, w tym mikserów Behringer X32 i SoundCraft Si Inpact
odpowiedzialność za powierzony sprzęt elektroakustyczny i audiowizualny, jego stan techniczny i gotowość eksploatacyjną,
stała konserwacja, wykonywanie drobnych napraw powierzonego sprzętu,
obsługa prostego sprzętu oświetleniowego,
znajomość obsługi programu do rejestracji dźwięku np. Cubase
obsługa nagłośnienia oraz oświetlenia koncertów, iventów, spektakli, prób zespołów muzycznych oraz innych wydarzeń związanych z działalnością RDK
wykonywanie innych prac zleconych przez Przełożonego.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • posiadanie wiedzy i doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z obsługą akustyczną i oświetleniową min. 2 lata, wykształcenie min. średnie techniczne mile widziane wyższe techniczne, uprawnienia SEP 1 kW w zakresie eksploatacji, doświadczenie w instytucji kultury mile widziane, obsługa komputera, w szczególności znajomość programów do obróbki plików muzycznych,bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność,umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, samodzielność, wysoka kultura osobista. Wymagane dokumenty: List motywacyjny, CV z przebiegiem pracy zawodowej należy składać drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@rdk.rzeszow.pl lub osobiście w centrali Rzeszowskiego Domu Kultury 35-231 Rzeszów, ul. Staromiejska 43 A KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 oraz art. 14 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnym przepływem takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) informujemy, że: Administrator danych: Administratorem Pani/Pana danych osobowych, jest Rzeszowski Dom Kultury, ul. Staromiejska 43a, 35-231 Rzeszów, reprezentowany przez Dyrektora RDK. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest poprzez adres e-mail: iod3@erzeszow.pl, lub pisemnie na adres administratora danych. Cele i podstawy prawne przetwarzania danych: Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w szczególności w celu: a.realizacji zadań statutowych wynikających w szczególności z ustawy z dnia 25 października 1991 r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, a także wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na administratorze - art. 6 ust. 1 lit. c) oraz/lub art. 9 ust. 2 lit. b) RODO; b)wykonywania zadań realizowanych w interesie publicznym - art. 6 ust. 1 lit. e) RODO; c)realizacji umów zawartych z kontrahentami - art. 6 ust. 1 lit. b) RODO; d)w pozostałych przypadkach - na podstawie udzielonej zgody na przetwarzanie danych w zakresie i w celach określonych w treści zgody - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a), oraz/lub art. 9 ust. 2 lit. a) RODO. 4.Odbiorcy danych osobowych: Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, lub stosownej umowy z administratorem. 5.Okres przechowywania danych osobowych: Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu dla jakiego zostały zebrane, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności z ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. 6.Prawa osób, których dane dotyczą: Przysługuje Pani/Panu ma prawo do: a)dostępu do danych osobowych i ich poprawiania (sprostowania) na zasadach przewidzianych w art. 15 i 16 RODO; b)żądania usunięcia danych osobowych (tzw. prawo do bycia zapomnianym) na zasadach przewidzianych w art. 17 RODO; c)ograniczenia przetwarzania danych osobowych na zasadach przewidzianych w art. 18 RODO; d)wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych na zasadach przewidzianych w art. 21 RODO; e)cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie bez podania przyczyn w sytuacji gdy podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda osoby, której dane dotyczą; f)wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), w sytuacji uznania, że podczas przetwarzania Pani/Pana danych osobowych Administrator naruszył przepisy RODO. 7.Inne informacje: Podanie danych osobowych jest obowiązkowe, w sytuacji gdy przesłankę przetwarzania danych osobowych stanowi przepis prawa lub zawarta między stronami umowa. W sytuacji, gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, podanie danych osobowych Administratorowi ma charakter dobrowolny. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. 8.Dane osobowe nie będą przetwarzane w celu zautomatyzowanego podejmowania decyzji, ani nie będą profilowane. Mogą wystąpić przypadki, gdy Administrator przekaże dane osobowe do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowych, o każdym takim przypadku osoba, której dane dotyczą, zostanie wcześniej poinformowana.

Miejsce pracy: STAROMIEJSKA 43a, 35-231 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy