Opis stanowiska pracy

Wymagania:

• doświadczenie w sprzedaży części i akcesoriów samochodowych

• doświadczenie w kontaktach z klientami i ich pozyskiwaniu

• umiejętności negocjacyjne oraz swoboda komunikacji interpersonalnej

• samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja czasu pracy

• nastawienie na realizację założonych celów

• znajomość podstawowych programów pakietu MS Office

• prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

• aktywne ofertowanie i sprzedaż akcesoriów samochodowych

• współpraca z Działem Marketingu w tworzeniu projektów materiałów reklamowych

• współpraca z Działem Handlowym w przygotowywaniu ofert do nowych pojazdów

• poszukiwanie potencjalnych Klientów poza ASO

• nadzorowanie gospodarki magazynowej akcesoriów samochodowych

• prowadzenie sklepu internetowego w zakresie sprzedaży akcesoriów

• optymalizacja ekspozycji akcesoriów – merchandising

Prezentacja firmy

Spółka Sobiesław Zasada Automotive powstała w 2010 roku jako efekt konso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie