Oferta wyróżniona

Ajent Saloniku Kolportera

Kielce, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Kolporter Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

DECYDUJĄC SIĘ NA WSPÓŁPRACĘ Z NAMI OTRZYMASZ:

  • w pełni urządzony i zatowarowany Salonik Prasowy bez konieczności wnoszenia wkładu własnego,
  • gwarantowane wynagrodzenie podstawowe,
  • atrakcyjny system prowizji,
  • umowę na czas nieokreślony,
  • wsparcie ze strony przedstawicieli firmy,
  • niezbędną wiedzę i atrakcyjny system szkoleń,
  • możliwość rozwoju.

Wymagania

NASZĄ OFERTĘ KIERUJEMY DO CIEBIE, JEŚLI:

  • chcesz prowadzić własny, stabilny biznes,
  • lubisz kontakt z ludźmi i posiadasz zdolności handlowe,
  • prowadzisz lub jesteś gotowy założyć działalność gospodarczą,
  • jesteś zaangażowany i sumienny.

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Franczyza / Własny biznes , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Kadra zarządzająca