Agronom - rekrutacja online

HRK S.A.

Lublin, lubelskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży spożywczej, poszukuje osoby na stanowisko:

AgronomMiejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • wsparcie doradcze dla zespołu firmy w zakresie agrotechniki oraz znajomości rynku rolnego
  • prowadzenie badań na polach testowych: pobieranie prób gleby i roślin, ocena kondycji upraw itp.
  • przygotowywanie analiz rynku rolnego w Polsce i Europie
  • tworzenie raportów z wykonanych prac
  • nawiązywanie i utrzymywanie roboczych relacji z rolnikami i agronomami
  • reprezentowanie firmy podczas targów rolniczych, konferencji i spotkań branżowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu: rolnictwa, ogrodnictwa, techniki rolniczej
  • znajomość praktyki rolniczej
  • wiedza na temat maszyn i urządzeń wykorzystywanych w rolnictwie precyzyjnym
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność i sumienność
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • wiedza dot. zmiennej aplikacji środków produkcji w rolnictwie
  • praktyczne doświadczenie w prowadzeniu gospodarstwa rolnego lub w doradzaniu gospodarstwom
  • wiedza na temat nawadniania upraw
  • doświadczenie w sprzedaży produktów i usług dla branży rolniczej

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania
  • bardzo ciekawą i kreatywną pracę
  • życzliwą atmosferę w pracy
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się organizacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.