Agile Project Manager

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management

Informacje o projekcie:

  • Branża: Opieka zdrowotna
  • Lokalizacja: Katowice lub zdalnie
  • Praca zdalna: 100%
  • Podróże służbowe: do 20% (obecnie wstrzymane)
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki projektu: angielski
  • Wynagrodzenie: 900-1300 / dzień / B2B lub UoP

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie kilkoma projektami równocześnie
  • Współpraca z zespołem, PO i interesariuszami w celu określenia zakresu produktu i wymagań
  • Coaching i edukacja zespołu programistów, PO i interesariuszy na temat Scruma
  • Dzielenie się wizją produktu ze wszystkimi zaangażowanymi w rozwój produktu
  • Ścisła współpraca z zespołem programistów w celu zapewnienia, że ​​historie użytkowników spełniają kryteria akceptacji
  • Koordynowanie i kierowanie zespołem jako jego servant leader

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami Agile
  • Doświadczenie w roli Scrum Mastera
  • Praktyczna znajomość i rozumienie Scrum oraz roli Scrum Mastera
  • Umiejętności organizacyjne i rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w zarządzaniu wszystkimi etapami cyklu życia produktu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego: B2 / C1
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na dużą skalę
  • Rozległa wiedza techniczna i funkcjonalna
  • Mile widziane posiadanie certyfikatu PSM

Oferujemy:

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o prace lub kontrakt B2B
  • Stabilne i międzynarodowe projekty
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Lekcje z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne
  • Relax-roomy na wyposażeniu biura
  • Wsparcie finansowe i lokalowe przy relokacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.