Hays Poland

Agile Coach

Wroclaw
Agile Coach
Wroclaw
NR REF.: 1146270

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Agile Coach
Lokalizacja: zdalnie 100%
Rodzaj umowy: kontrakt B2B
Współpraca: długofalowa

Zadania:

  • aktywne wspieranie procesu transformacji zwinnej w organizacji na poziomie procesów, metod pracy, sposobów działania i kultury organizacyjnej,
  • wdrażanie metodyk zwinnych w organizacji, w tym organizowanie i prowadzenie szkoleń,
  • coaching zespołów Scrumowych i ról zwinnych,
  • wsparcie kadry menedżerskiej w efektywnym w układaniu backlogów,
  • wsparcie zespołów zwinnych w rozwiązywaniu problemów i zależności,
  • identyfikację potrzeb szkoleniowych (miękkich i twardych) w zespołach zwinnych oraz rozwój Scrum Masterów i Product Ownerów,
  • dbanie o spójność podejścia Agile w całej organizacji.

Wymagania:

  • minimum 2 lat doświadczenia na stanowisku Agile Coacha – warunek konieczny,
  • doświadczenia w zarządzaniu ludźmi i zespołami,
  • certyfikacji z obszaru Scrum, np. PSPO/PSM1/PSM2/SPS1
  • znajomości cyklu rozwoju oprogramowania,
  • sprawności w przekazywaniu wiedzy i umiejętności pracy w metodykach zwinnych współpracownikom,
  • umiejętności rozwiązywania konfliktów i przekazywania informacji zwrotnych, wysokich umiejętności komunikacyjnych i budowania relacji,
  • proaktywności i niezależności w działaniu, znajomości założeń i narzędzi coachingowych
  • język angielski: B2+

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ambitne międzynarodowe projekty
  • Praca w doświadczonym zespole
  • Pakiet benefitów
  • Przyjazna atmosfera pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland