Opis stanowiska pracy

Dzień dobry,

jestem Darek, kieruję pracą agentów w jednej z najlepiej ocenianych Firm ubezpieczeniowych - MetLife.
Firma, jako pierwsza rozpoczęła wypłatę świadczeń z tytułu śmierci ofiar katastrofy Titanic'a.
Cieszymy się ogromnym zaufaniem, a tym samym Klienci nasze rozwiązania oceniają jako najbardziej dopasowane do swoich potrzeb umieszczając nas „na podium”, co łatwo zweryfikować w rankingach.

Ponieważ mój zespół odnosi świetne wyniki, zdecydowałem się na jego powiększenie. Jesteśmy zgrani, dobrze zorganizowani, zaangażowani w pracę a przy tym pozytywnie zwariowani i właśnie takich ludzi szukam. Otwartych na działanie, komunikatywnych, chcących od życia "czegoś więcej".

Praca nie jest łatwa, nie polega na "agresywnym" oczekiwaniu na klienta, popijając kolejną kawę. Dlatego nie jest dla każdego. Za to jeżeli zaangażujesz się w 100% w powierzone zadania, zapewniam, że wypłata rzędu 5 tyś zł to tylko początek.

Każdy w zespole odpowiada za:

- organizację i prowadzenie spotkań biznesowych z Klientami;
- sprzedaż rozwiązań ubezpieczeniowych w oparciu o potrzeby Klientów;
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy;
- dostarczanie optymizmu i dobrego humoru;
- ciągłe doskonalenie siebie;

Współpracując ze mną otrzymasz:

- profesjonalny pakiet szkoleń wprowadzający do zawodu;
- szkolenia produktowe i rozwojowe;
- konkurencyjne wynagrodzenie ( bonus sprzedażowy + prowizja + bonus kwartalny + bonus konkursowy );
- pasywny dochód bez ograniczeń, brak „szklanego sufitu”;
- bogaty pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie pracownicze, prywatny program emerytalny - sponsorowany);
- wsparcie Kierownika na każdym etapie współpracy;
- szansę na rozwój i realizację celów zawodowych (dla najlepszych stanowiska Kierownicze);

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta;
- nastawienie na cel, konsekwencja w działaniu;
- bardzo dobra organizacja pracy;
- komunikatywność;
- wykształcenie minimum średnie (warunek konieczny);
- niekaralność (warunek konieczny);
- prawo jazdy kat. B;

Jeżeli jesteś agentem ubezpieczeniowym, pracujesz dla konkurencji, masz pytania - napisz do mnie, być może moja propozycja będzie atrakcyjniejsza. Gwarantuję anonimowość.

Uprzejmie informuję, że skontaktuję się jedynie z wybranymi kandydatami.

Proszę o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z póżn. zm. )

Prezentacja firmy

Ubezpieczenia

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
karta MultiSport, LuxMed, premia paliwowa, ubezpieczenie pracownicze, program emerytalny
Branża / kategoria:
Praca Finanse