Opis stanowiska pracy

Agent PZU w Katowicach serdecznie zaprasza do swojego zespołu i zdobycia kwalifikacji do pracy jako agent ubezpieczeniowy.

Jakie będą Twoje zadania:
- sprzedaż produktów ubezpieczeniowo-finansowych;
- aktywne pozyskiwanie klientów;
- opieka nad klientami;
- doskonalenie wiedzy produktowo-sprzedażowej

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta;
- nastawienie na cel, konsekwencja w działaniu;
- bardzo dobra organizacja pracy;
- komunikatywność;
- wykształcenie minimum średnie (warunek konieczny);
- niekaralność (warunek konieczny);
- prawo jazdy kat. B;

Jeżeli jesteś agentem ubezpieczeniowym, pracujesz dla konkurencji, masz pytania - napisz do mnie, być może moja propozycja będzie atrakcyjniejsza. Gwarantuję anonimowość.

Uprzejmie informuję, że skontaktuję się jedynie z wybranymi kandydatami.

Proszę o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z póżn. zm. )

Prezentacja firmy

Wspieramy, pomagamy, wywołujemy uśmiech.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia