Agent nieruchomości / Specjalista ds. Nieruchomości - Katowice, Kraków, Warszawa, Jaworzno

PRO-PER-TY Polska

Katowice, Kraków, Warszawa, Jaworzno, śląskie

Opis stanowiska pracy

RE/MAX Prestige Group

Kandydatów szukamy do biur w:
Katowicach, Krakowie, Warszawie, Jaworznie

Szukasz pracy, która jest łatwa, lekka i przyjemna? Chciałbyś zarobić, ale się nie zmęczyć?

Marzysz o tym, by każdy dzień był taki sam: przewidywalny i bezpieczny?

Jeśli tak, to prosimy: nie czytaj tego ogłoszenia dalej, bo to nie jest praca dla Ciebie.

Agent Nieruchomości to multi-zadaniowiec, który każdego dnia ustala swoje priorytety, nie tracąc z oczy celu i efektu końcowego. Agent Nieruchomości rozumie, że nikt nie wykona pracy za niego, że nie zawsze będzie kolorowo, a jego praca to nie tylko spacery do notariusza z zadowolonymi klientami i fotki na tle sprzedanych domów za miliony.
Od nas dostaniesz niezawodny przepis, który sprawdziło tysiące agentów RE/MAX na całym świecie - od Kanady, przez Francję, po Australię. Otrzymasz wsparcie zespołu i mentoring na każdym etapie Twojej pracy, rozbudowane szkolenia, z których jesteśmy znani i bardzo dumni, konferencje międzynarodowe w pakiecie ze znajomościami na całym świecie, integrację i dobrą energię każdego dnia, ale co z tym zrobisz zależy tylko od Ciebie.

My nie pójdziemy za Ciebie na spotkanie z Klientem, ale Cię do niego przygotujemy, nie przyjdziemy za Ciebie na szkolenia, ale je dla Ciebie zorganizujemy, nie zadamy za Ciebie pytań, ale na pewno na wszystkie odpowiemy.

Jesteś gotowy podjąć wyzwanie ?

RE/MAX to:
- oddziały w ponad 100 krajach na świecie;
- 45 lat doświadczenia;
- rzetelne i niestandardowe podejście do każdej nieruchomości;
- jasne i niezmienne warunki współpracy;
- światowe standardy, które wdrażamy w Polsce;
- chęć zrozumienia agenta, który wkracza w nasze progi, odnalezienie jego potencjału,
wzmocnienie jego mocnych stron, bo wiemy, że tylko szczęśliwy i spełniony człowiek
może być skutecznym i spełnionym agentem.

Oferujemy:
- najbardziej rozbudowy system szkoleń w Polsce;
- możliwość uczestniczenia w międzynarodowych wydarzeniach RE/MAX
- szansę współpracy z innymi oddziałami RE/MAX na świecie;
- silną i rozpoznawalną markę;
- brak ograniczeń finansowych;
- pracę w oparciu o umowy ekskluzywne (wyłączność);
- wsparcie managera, trenerów, oraz doświadczonego zespołu;
- dostęp do światowej platformy szkoleniowej;

Wymagania

Zapraszamy Cię, jeśli:
- cenisz swój czas i umiesz nim zarządzać;
- Twoja kreatywność pomaga Ci stawiać czoła wyzwaniom;
- jesteś odpowiedzialny, lojalny i uczciwy;
- lubisz pracować z ludźmi;
- chcesz się rozwijać i zdobywać wiedzę, by być specjalistą w swojej dziedzinie;
- posiadasz wysoką kulturę osobistą;
- wierzysz, że nieruchomości to Twoja przyszłość.

Chcesz się dowiedzieć jak wygląda praca Agenta Nieruchomości, jak działa rynek, jakie są standardy pracy w Polsce i na świecie ?

Napisz do nas i dowiedź się więcej o tym jak wygląda branża nieruchomości w Polsce, na czym polega praca Agenta i przekonaj się czy widzisz siebie w tym zawodzie ?

Prezentacja firmy

PRO-PER-TY POLSKA - to Grupa Biur nieruchomości, która została zbudowana... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta