Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2017.

Agent / Doradca ds. Nieruchomości

Gdańsk, Gdynia, pomorskie

Indepro Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Czy chcesz:

BYĆ ZADOWOLONYM I SPEŁNIONYM W ŻYCIU I W PRACY?

ZARABIAĆ NAWET WIĘCEJ NIŻ 5000 ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE?

ZAPEWNIĆ SOBIE SPOKOJNĄ PRZYSZŁOŚĆ?

Jeżeli Twoja odpowiedź - choćby na jedno pytanie - brzmi „TAK”, to ...

... ZADBAJ O SIEBIE I DOŁĄCZ DO NAS!

INDEPRO to ogólnopolska organizacja niezależnych profesjonalistów. Jesteśmy jednym z liderów wśród agencji nieruchomości. Działamy na rynku od 2007 roku.

Wyróżnia nas skuteczność i profesjonalizm świadczonych usług, czego dowodem są referencje uzyskane od tysięcy zadowolonych Klientów.

Jesteśmy zorganizowani zgodnie z najwyższymi standardami biznesowymi. Wykorzystujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania umożliwiające sukces na Polskim rynku nieruchomości.

NAJWAŻNIEJSZA JEST DLA NAS

SATYSFAKCJA, BEZPIECZEŃSTWO ORAZ DOBRO TWOJE I TWOICH KLIENTÓW

Naszym największym kapitałem są ludzie tacy jak Ty.

Niezależnie czy masz doświadczenie, czy dopiero chcesz je zdobyć, dołącz do nas i tak jak inni osiągaj sukcesy jako:

Wymagania

Otrzymasz:

  • pełne wsparcie w uzyskiwaniu wysokich zarobków
  • gotowe, sprawdzone i skuteczne rozwiązania
  • najwyższe prowizje nawet do 98%, rozliczane uczciwie i przejrzyście
  • profesjonalny system szkoleń
  • do pełnej dyspozycji funkcjonalne i wyposażone biuro
  • pewną i stabilną przyszłość
  • program pasywnego dochodu - który realizujemy jako jedyna agencja nieruchomości w Polsce
  • swobodę w ustalaniu ilości i czasu pracy

Dlaczego warto:

  • z nami masz jasną perspektywę rozwoju, jesteśmy Agencją dla Agentów i Twój sukces jest dla nas najważniejszy
  • będziesz dysponować elastyczną i atrakcyjną ofertą dla Klientów
  • mając czas dla siebie i bliskich rozwiniesz karierę w branży nieruchomości
  • zyskasz bezpieczeństwo i pełne wsparcie doświadczonego zespołu realizowane w przyjaznej atmosferze
  • dzięki naszemu Programowi pasywnego dochodu, możesz otrzymywać regularnie dodatkowe wynagrodzenie
  • pomożemy Ci w uruchomieniu i prowadzeniu Twojej własnej Agencji, jeżeli będziesz mieć ambicje prowadzenia własnego biznesu

Do osiągania z nami sukcesów są niezbędne:

  • rozmowy i spotkania z Klientami
  • rozwijanie umiejętności zawodowych
  • życzliwość i uśmiech :)

#NajlepszaAgencjaDlaAgentów

#WspólnieOsiągamyWięcej

#INDEPRO

Ogólnopolska sieć INDEPRO to nowoczesna i profesjonalna organizacja Niezależnych... Profesjonalistów. Tworzą ją i rozwijają specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w działalności na rynku nieruchomości oraz w zarządzaniu biznesem, dla których priorytetem jest dostarczanie korzystnych rozwiązań o najwyższej jakości. Kierując się zasadami etyki, INDEPRO skrupulatnie przestrzega przepisów prawa oraz chroni interesy tysięcy obsługiwanych klientów.

Jako pierwsza agencja w Polsce INDEPRO wprowadziło takie usługi jak „Kup Bez Prowizji” oraz „Ekspresowa Sprzedaż” i są one nierozerwalnie kojarzone z marką agencji. Model działania organizacji INDEPRO wyróżnia i daje przewagę na tle konkurencji.

Ogólnopolska sieć INDEPRO to również laureat prestiżowej nagrody „Pióro Businessu”. Nagroda ta jest wyrazem uznania za znaczące osiągnięcia w działalności gospodarczej, inwencję, działania na rzecz jakości, za umiejętność dzielenia się sukcesami z otoczeniem, oraz rzetelność i uczciwość w biznesie. INDEPRO znajduje się również wśród polskich firm nominowanych do nagrody „Best Quality 2015” w kategorii Franchising, przyznawanej przez Polską Agencję Przedsiębiorczości za najwyższą jakość zarządzania oraz wkład w rozwój sieci franczyzowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Nieruchomości , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management