Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży logistycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Agent CelnyMiejsce pracy: Poznań
Zadanie:

Przeprowadzanie odpraw celnych;
Realizacja zgłoszeń celnych we wszystkich procedurach celnych, w tym uproszczonych;
Kontrolowanie przewożonego towaru pod kątem prawidłowego transportu oraz jego legalności;
Dokonywanie odpraw celnych w innych Urzędach Celnych;
Reprezentowanie Klientów firmy przed organami Celnymi;
Przeprowadzanie i uczestnictwo w rewizji Celnej;

Wymagania:

Min. 1 rok doświadczenia na analogicznym stanowisku w firmach z branży logistycznej, transportowej;
Aktualny wpis na listę Agentów Celnych;
Wiedza na temat przygotowania zgłoszeń importowych, eksportowych, tranzytowych;
Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
Prawo Jazdy (kat. B);
Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców