Agent Celny - rekrutacja online

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie, dla naszego Klienta, rozpoznawalnej i międzynarodowej firmy logistycznej, poszukujemy osoby na stanowisko

Agent CelnyMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie odpraw celnych;
  • Kontrolowanie przewożonego towaru pod kątem prawidłowego transportu oraz jego legalności;
  • Bieżąca współpraca z Urzędami celnymi;
  • Przeprowadzanie i uczestnictwo w rewizji Celnej;
  • Przygotowanie dokumentacji dla administracji celnej.

Wymagania:

  • Wpis na listę Agentów Celnych;
  • Min. 1 rok doświadczenia na analogicznym stanowisku;
  • Wiedza na temat przygotowania zgłoszeń importowych lub/i eksportowych, tranzytowych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym będzie dużym atutem;
  • Prawo Jazdy (kat. B) mile widziane;
  • Dyspozycyjność oraz skrupulatność.

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość dołączenia do światowego dostawcy usług logistycznych;
  • Zaawansowaną automatyzację procesów;
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, system premiowy oraz szeroki pakiet benefitów;
  • Samodzielne stanowisko pełne codziennych wyzwań;
  • Sprawny proces rekrutacji.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców