Affiliate Program Coordinator

Woodpecker.co Sp. z o.o.

50-424 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

What will you be doing?

You will be responsible for managing and developing our Affiliate Program, building and maintaining long-term relations with our Partners.

We prefer quick learners to experienced pros.

Wymagania

IF:

  • speaking and writing in English is not rocket science to you,
  • your Polish is at least passable,
  • building contact networks and meeting people drives you,
  • using social media for communication is like breathing to you (Facebook, Twitter, LinkedIn, Quora),
  • you love the Internet,
  • you are creative and break the social ice quickly,

THEN you should definitely contact us!

Who are we?

We are a successful team of 30 young people motivated to develop SaaS software for clients from all over the world. You can meet us here: https://woodpecker.co/about/

(If you would like to make a good first impression, you may also want to send us a few words about yourself).

Prezentacja firmy

Woodpecker to narzędzie, które automatyzuje proces wysyłki cold maili i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media