Adwokat, radca prawny

Vlinss

Iława, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Kompleksowa obsługa prawna kancelarii odszkodowawczej i prawnej.
Świadczenie usług prawnych i porad na rzecz klientów kancelarii w szczególności:
- przygotowanie i analiza dokumentacji prawnej, pozwów, wniosków, pism procesowych i innych dokumentów,
- reprezentacja w postępowaniach sądowych oraz wszelkich kwestiach prawnych związanych z działalnością bieżącą,
- obsługa prawna klientów,
- wsparcie merytoryczne innych członków zespołu, w związku z realizowanymi projektami i zadaniami.

Wymagania

- uprawnienia adwokata lub radcy prawnego
- co najmniej 2 lata praktyki w bieżącym doradztwie prawnym,
- doświadczenie w sprawach z zakresu służebności, obsługi szkód, itp.,
- znajomość zasad prawa, przede wszystkim cywilnego,
- wysokie umiejętności organizacyjne,
- dyspozycyjność, odpowiedzialność,
- umiejętność pracy pod presją czasu.
- samodzielność oraz zdolność do szybkiego reagowania
- biegła obsługa pakietu MS Office.

Prezentacja firmy

Działamy od 2008 r. w branży motoryzacyjnej, finansowej oraz praw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura