Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Sp.K. Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Sp.K.
Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych
Jesteśmy specjalistami w prowadzeniu spraw przeciwko bankom z tytułu dochodzenia roszczeń dotyczących kredytów hipotecznych powiązanych z frankiem szwajcarskim. Zespół doświadczonych adwokatów i radców prawnych dokłada wszelkich starań, aby świadczyć pomoc frankowiczom na jak najwyższym poziomie. Kancelaria prawna Bochenek i Wspólnicy działa na terenie całego kraju, przy czym siedziba główna znajduje się we Wrocławiu. Jednak, aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów otworzyliśmy także oddziały w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Bydgoszczy i Krakowie.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Adwokat/Radca Prawny

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Nr ref. BIWKRP/11/2022

Kancelaria specjalizuje się w sprawach uzyskiwania świadczeń na rzecz Konsumentów od podmiotów rynku finansowego.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie pism procesowych w postępowaniu cywilnym, informacji prawnych i innych dokumentów związanych z działalnością Kancelarii
  • udział w rozprawach,
  • analizowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy,
  • kontakt z Klientem,

Wymagania:

  • uprawnienia zawodowe adwokata/radcy prawnego, rozpoczęta aplikacja adwokacka/ radcowska,
  •  dobra znajomość prawa cywilnego oraz procedury cywilnej,
  • doświadczenie zawodowe w dochodzeniu roszczeń od podmiotów rynku finansowego będzie dodatkowym atutem,
  •  umiejętność samodzielnego sporządzania pism procesowych,
  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,
  •  komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  •  prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem,
  • zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, także w formie zdalnej
  • nasze biura zlokalizowane są w dogodnych lokalizacjach w nowoczesnych biurowcach
  •  dostęp do programów motywacyjnych opartych na klarownych zasadach
  • hybrydowy model pracy
  •  możliwość awansu w strukturach kancelarii
  • jesteśmy elastyczni - w naszej kancelarii możesz dostosować godziny pracy do Twoich potrzeb
  • w naszym teamie na prawdę się lubimy, spędzamy ze sobą czas także po pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV  z podanym w temacie nr ref.: BIWKRP/11/2022

Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.