Adwokat/Radca Prawny - prawo spółek

Katowice, śląskie

Competia Kancelaria Prawna Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

  • praca w kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • rozwój zawodowy i finansowy,
  • doskonała atmosfera pracy.

  • Zakładanie i rejestracja spółek. Łączenie, podział, nabywanie i przekształcanie spółek. Sporządzanie i negocjowanie umów handlowych, statusów oraz regulaminów. Postępowanie upadłościowe i naprawcze. Stosunki cywilnoprawne i gospodarcze pomiędzy przedsiębiorcami. Działalność gospodarcza oraz KRS.

  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa spółek, prawa gospodarczego, prawa cywilnego,
  • doświadczenie w obsłudze spółek.

Nowoczesna Kancelaria Prawna oferującą kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów... indywidualnych jak również dla przedsiębiorców. Wiodącym obszarem naszych działań jest obsługa prawna spółek, windykacja należności oraz odzyskiwanie odszkodowań. Zatrudniamy najlepszych specjalistów we wszystkich dziedzinach prawa. Obsługujemy Klientów z najwyższą starannością oraz pełnym zaangażowanie w powierzone zadania.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura